O Mnie

Cześć! Mam na imię Agata i wiodę życie ilustratorki i graficzki w małym miasteczku na Podkarpaciu. W sklepie znajdziesz moje grafiki w postaci plakatów, kartek okolicznościowych i Dziewczyńskiego Kalendarza Mocy. Do tej pory ukazały się jego trzy edycje- na 2020, 2021 i 2022 rok. Wszystkie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zostały przyjęte tak ciepło, że przyjemniejszego odbioru mojej pracy nie mogłabym sobie wyobrazić. Kolejnej edycji kalendarza, tym razem na 2023 rok, wypatruj w okolicy października. Z różną intensywnością zajmuje się też ceramiką, a zupełnie dla relaksu maluję w, jak to się nazywa, technice mieszanej:)

 

Na co dzień towarzyszy mi kot (p)Rezydent. Przygarnęłam go kilka lat temu z innego domu, w którym nie mógł już dłużej zostać. Ale kotów jest w moim życiu więcej- jest kot z pracy, czyli Wiórek, jest Kotka, która przychodzi na parapet na po jedzenie, były też małe kotki ze stodoły i wiem, że to nie jest ostatnie słowo w temacie zwierząt, jakie tutaj padnie:)

Jestem na wiecznym mentalnym zakręcie, moje hobby to overthinking oraz słuchanie i czytanie kryminalnych opowieści. Żyję zwykłym życiem, porzucając plany na opuszczanie mojej strefy komfortu, staram się nie zapieprzać bez sensu i w końcu kiedyś sprawdzę, czy da się żyć tylko z tworzenia, bo póki co, całe Studio Kiddo tworzę “po pracy”.