O Mnie

Nazywam się Agata Boba i, jak się pewnie domyślasz, jestem ilustratorką i graficzką. W sklepie znajdziesz moje grafiki w postaci plakatów, kartek okolicznościowych i Dziewczyńskiego Kalendarza Mocy. Do tej pory ukazały się jego dwie edycje- na 2020 i 2021 rok i obie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zostały przyjęte tak ciepło, że przyjemniejszego odbioru mojej pracy nie mogłabym sobie wyobrazić. Kolejnej edycji kalendarza, tym razem na 2022 rok, wypatruj w okolicy października. Od kilku miesięcy zajmuję się także ceramiką i cały czas doskonalę swoje umiejętności w tym zakresie. Mam nadzieję, że w najbliższych miesiącach w sklepie pojawią się pierwsze ceramiczne produkty w postaci kubków i misek.

Na co dzień w moich zmaganiach towarzyszy mi kot. Przygarnęłam typka z innego domu, w którym nie mógł już dłużej zostać. Kot zwany jest najczęściej po prostu Kotem, chociaż zwracam się do niego wszelkimi czułymi nazwami takimi jak “kocino”, “kitku”, “misiu”, “maniuniu” i innymi słodkimi epitetami, którymi raczy się kotki, gdy ma się na ich punkcie fisia.

Jestem na wiecznym mentalnym zakręcie, moje hobby to overthinking oraz słuchanie i czytanie kryminalnych opowieści. Żyję zwykłym życiem, porzucając plany na opuszczanie mojej strefy komfortu, staram się nie zapieprzać bez sensu i w końcu kiedyś sprawdzę, czy da się żyć tylko z tworzenia, bo póki co, całe Studio Kiddo tworzę “po pracy”.