Kalendarz

Dziewczyński Kalendarz Mocy stworzyłam pierwszy raz w 2019 roku (powstała wtedy edycja na rok 2020) i został przyjęty przez Was tak ciepło, że na stałe wszedł do mojej oferty i pojawia się co roku.

DKM to najbardziej pokrzepiający i dodający mocy kalendarz na polskim rynku (tak, to moja subiektywna opinia). W tym roku oddałam w Wasze ręce jego czwarte wydanie (pod zmienioną nazwą- Kalendarz Wewnętrznej Mocy). Mam nadzieję, że podobnie, jak poprzednie Kalendarze, ten też spotka się z Waszym entuzjastycznym przyjęciem. Jestem pewna (no, może na 99%), że jeśli kupicie go dla siebie, to nie będziecie rozczarowane, a jeśli zdecydujecie się go komuś sprezentować, to ta osoba doceni Wasz gest i obecność w swoim życiu.

Mój Kalendarz to 12 plansz z autorskimi ilustracjami. Kalendarz zaprojektowałam tak, by ilustracja stanowiła jego oddzielną część (nie nachodzi na nią kalendarium ani żadne inne elementy graficzne), więc po zdezaktualizowaniu się kalendarza można odciąć część z rysunkiem i oprawić go sobie, podarować komuś lub zachować. Na kalendarzu są zaznaczone linie cięcia, żeby zrobić to precyzyjnie.

 

To kalendarz dla każdej Dziewczyny i Kobiety, która:
– czasem wymaga od siebie za dużo, zamiast poklepać się po plecach,
– odkłada przyjemności na “potem” zamiast dawkować je sobie codziennie, choćby po trochu,
– ciągle chce być inna (chudsza, grubsza, bardziej asertywna, mniej zapracowana itd.), a jest wspaniała taka, jaka jest teraz,
– której wydaje się, że sobie nie poradzi, choć do tej pory zawsze sobie radziła,
– która jest świetna, mimo że czasem w to wątpi,
– która jest wesoła, smutna, zła, pomocna, silna, słaba, zmęczona i pełna energii,
– która ma po dziurki w nosie, co inni o niej myślą i chce być szczęśliwa taka, jaka jest,
– która chce codziennie spoglądać na kalendarz z pokrzepiającą ilustracją lub zna kogoś, kogo ucieszyłby taki prezent

To dla nas, Dziewczyny!

druk na wysokiej jakości papierze o gramaturze 150 g/m2 (okładka 190g/m2)
format zbliżony do A3 (31×47 cm)

Kalendarz jest estetycznie zapakowany, każdy w osobny kartonik.

Drukuję w Polsce!

Jeśli nie chcesz przegapić wieści o nowej edycji Kalendarza i promocjach, zapisz się do newslettera! Obiecuję wysyłać same dobre rzeczy 🙂

tutaj kupisz aktualną edycję Kalendarza